RedBull MOBILE NO LIMITS – odpowiedź Play na Nju Mobile

Play wprowadził ofertę RedBull MOBILE NO LIMITS, która ma być odpowiedzią na Nju Mobile – markę zaprezentowaną przez Orange. Komentarze pojawiające się blogu Play nie są przychylne nowej ofercie – Nju Mobile ciągle prowadzi w rankingach. Ma to wielkie znaczenie, bo jako konsumenci dawno nie byliśmy tak przychylni Orange.

W RedBull MOBILE NO LIMITS dostajemy nielimitowane połączenia (44 640 minuty) do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych za 29,50 zł. Opcja ta nie obejmuje smsów, za które musimy dopłacić 10 zł – czyli za 39,50 zł mamy nielimitowane połączenia i smsy. Brak w tej ofercie natomiast MMS`ów.

RedBull MOBILE NO LIMITS

Abonament za 29,50 zł zawiera nielimitowane połączenia, smsy/mmsy po 18gr, pakiet 50MB po wykorzystaniu, którego ograniczany jest transfer, darmowy YT przez m.redbullmobile.pl, darnowe FB i NK.

Abonament za 39,50 zł zawiera nielimitowane połączenia, smsy/mmsy, pakiet 50MB po wykorzystaniu, którego ograniczany jest transfer, darmowy YT przez m.redbullmobile.pl, darnowe FB i NK.

Umowa w RBM NL zawierana jest na czas nieokreślony, aktywacja kosztuje 49zł.

Do abonamentów możemy dokupić następujące usługi:

  • pakiet SMS-ów no limit do wszystkich sieci za 10 zł
  • pakiet 2 GB transmisji danych za 20 zł
  • pakiet 666 MB transmisji danych za 16 zł
  • pakiet 333 MB transmisji danych za 11 zł

Przewaga Nju Mobile nad RBM NoLimits polega na posiadaniu nielimitowanych MMS`ów, braku opłaty aktywacyjnej, tańszych smsach, oraz tym, że nie musimy płacić od razu – płacimy za to co wykorzystamy. Minus to brak jakiegokolwiek pakietu internetowego.

Zobacz również:

Samsung Galaxy S4 w przedsprzedaży Play

Abonamenty Play – Formula S, M, L, 4.0

HTC Desire X w ofercie Play

źródło: play/RBM

Udostępnij!