Abonament Nju Mobile z iPhone 5C do wygrania

Kupując Abonament Nju Mobile można wygrać jeden z dwudziestu smartfonów Apple iPhone 5C – oto nowa promocja marki Nju. Konkurs trwa do 5 grudnia, a warunkiem decydującym jest odpowiedź na pytanie: „Co dla Ciebie oznacza świat bez ograniczeń?”

Tak więc, po podpisaniu umowy na abonament należy wymyślić odpowiedź na powyższe pytanie, biorąc pod uwagę aby: „Odpowiedź na pytanie konkursowe powinna spełniać cele informacyjne i marketingowe w odniesieniu do usług świadczonych pod marką nju mobile.”  Tak mówi regulamin. Wiosek – potrzebne nowe hasło/a dla marki i najlepiej będzie jak zrobi do duża grupa ludzi. oczywiście nie ma w tym nic złego.

Czym jest Abonament Nju Mobile:

  • za rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, naliczane są opłaty do wysokości 29 zł. Po przekroczeniu 29 zł, opłata nie jest naliczana, a rozmowy są nielimitowane.”
  • „za SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, naliczana jest opłata do wysokości 9 zł. Po przekroczeniu 9 zł, opłata nie jest naliczana, a SMS-y i MMS-y są nielimitowane.”
  • za korzystanie z przesyłu danych, naliczana jest opłata do wysokości 19 zł . Po przekroczeniu 19 zł opłata za transfer danych nie jest naliczana(do 1GB).

 Odpowiedź na pytanie konkursowe należy wysłać na adres: konkurs@njumobile.pl.

Zgłoszenie musi zawierać kilka elementów, które znajdziecie w regulaminie konkursu.

źródło: nju mobile

Autor: Jarosław Świerczewski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket