Witaj, nazywam się Jarek Świerczewski i większość dotychczasowego życia zawodowego (7 lat) spędziłem u pomarańczowego operatora na tzw: pierwszej linii.  Jest to powód, dla którego na stronie dominuje oferta Orange – dzielę się tym co najlepiej znam z dwóch perspektyw: jako pracownik i jako klient.
Tak perspektywa pozwala mi lepiej dobierać elementy, które powinny znaleźć się we wpisach – a znajdą się tam wszystkie te, które są najważniejsze z punktu widzenia klienta. A o których często się nie mówi lub “mówi” małym druczkiem.

Znane powiedzenie brzmi: “Kto pyta nie błądzi” – będę próbował sprawić żeby obok niego funkcjonowało jeszcze: “Kto czyta nie błądzi.” A najlepiej: “Kto przeczyta, a w razie wątpliwości zapyta – na pewno nie zbłądzi.”

Dlatego czytajcie opisy ofert/promocji/urządzeń, a w razie wątpliwości nie zawahajcie się zapytać.

Na blogu będę publikował wpisy dotyczące urządzeń i ofert, które są dostępne lub będą dostępne po oficjalnej konferencji na ich temat. Będę starał się unikać pisania o rzeczach domniemanych, plotkach i domysłach. Tak, wszyscy czekamy na nowe smartfony/tablety, ale powielanie nieoficjalnych informacji, które udostępnił jakiś zagraniczny portal mija się z  celem. Po pierwsze jeżeli nie będzie tego w Polsce to co nas to obchodzi, po drugie nigdy nie wiadomo kiedy takie informacje są prawdziwe, po trzecie szkoda waszego czasu na czytanie tego. Dlatego skupię się na tym co jest i co można zaraz kupić, a nie na tym co może będzie dostępne za kilka miesięcy.

We wpisach znajdziecie odnośniki do stron Orange: regulaminów, opinii i sklepu internetowego. Jeżeli uważacie, że moja praca pomogła wam w wyborze oferty i zamierzacie ją kupić skorzystajcie z linku do Sklepu Internetowego Orange, w ten sposób będę mógł kontynuować swoją pracę nad: “rozwiewaniem wątpliwości co do ofert/promocji/urządzeń.”

kontakt: redakcja@smart-life.pl

Jarosław Świerczewski

Udostępnij!