Nielimitowane smsy dla abonentów Orange

Orange rozszerza ofertę abonamentową o bezpłatne sms we własnej sieci. Każdy kto przedłuży umowę, przeniesie numer do Orange z innych sieci lub podpisze nowy kontrakt w Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo otrzyma Nielimitowane Smsy wewnątrz sieci na cała długość umowy.

Pamiętając, że od kwietnia, dla osób przedłużających umowę Orange oferuje nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci – teraz również nielimitowane smsy. Tak więc osoby przedłużające umowę – już nie płacą za połączenia i smsy w sieci.

Promocja Nielimitowanych Smsów dotyczy również osób zawierających nową umowę, niezależnie od tego czy przenosimy numer czy wybieramy nowy. Krótko mówiąc: dla wszystkich.

Aby skorzystać z promocji należy zawrzeć umowę na okres 12, 18, 24 miesięcy lub przedłużyć umowę na okres 12, 16, 20, 24, 30, 36 miesięcy w planach Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo.

Usługa standardowo kosztuje 25zł, wyłącza się po okresie na jaki została przyznana. SMS-y dostępne w ramach Usługi wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed środkami dostępnymi w ramach kwoty abonamentu.

Wyłączenie usługi traktowane jest jako rezygnacja z promocji, tak więc ponowne włączenie może nastąpić już tylko po standardowej cenie.

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket