Nju Mobile – prezenty na pierwsze urodziny

Dzisiaj 25.04 marka Nju Mobile obchodzi swoje pierwsze urodziny, w związku z powyższym do zakupionych ofert abonamentowych do 30.04 dołączane będą maskotki.

Duże 27 centymetrowe maskotki dostana nowi klienci Nju Mobile, natomiast obecni, którzy podpiszą kolejną umowę dostaną dwie: 15 i 27 centymetrowe.

Czym jest Nju Mobile?

  • Minimalny rachunek w Nju Mobile – 9 zł. Jeżeli nie korzystasz Wcale zapłacisz 9 zł na miesiąc, ale korzystając usługi wliczane są w TE 9 zł. To znaczy, że nie płacisz pustych 9zł a można je wykorzystać na np.: rozmowy.
  • Połączenia do sieci komórkowych w Polsce – maksymalnie 19 zł miesięcznie. Po 19 gr/min. Za nielimitowane połączenia zapłacisz maks. 19 zł. Jeżeli wydzwonisz 50 minut zapłacisz 9,50 zł. W Nju Mobile opłaty naliczane są w trakcie korzystania, a nie jak w innych ofertach no limit – stała kwota miesięczna.
  • Połączenia na telefony stacjonarne – maksymalnie 10 zł miesięcznie. Rozgraniczenie tych dwóch usług to bardzo dobry ruch, wiele osób nie dzwoni na stacjonarne, a inne wręcz przeciwnie. Rozmowa po 19 gr/min.
  • Nielimitowane smsy/MMSy – maksymalnie 9 zł miesięcznie. SMS – 9 gr, MMS – 19 gr. Załóżmy, że ktoś wziął abonament Nju Mobile aby wysyłać tylko sms/MMS – wtedy rachunek będzie 9zł miesięcznie, a wysłać można tyle wiadomości ile się chce.
  • Internet 1GB za maksymalnie 19 zł miesięcznie – wolę o tym pakiecie myśleć w ten sposób, dlatego, że z 16kbps nic się nie da zrobić w Internecie. 1MB – 19gr. Dodatkowe pakiety – 350MB za 5 zł, 700MB za 7 zł

Zobacz:
Fakty i Mity Nju Mobile
Abonament Nju Mobile z bonem Sodexo

źródło: nju mobile

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket