Nju Mobile w szybkim tempie zyskuje zwolenników

Oferta Nju Mobile, wirtualnego operatora prowadzonego przez Orange, zyskuje coraz większy udział w rynku. Abonament NM pozwala między innymi na nielimitowane połączenia za 29 zł miesięcznie.

Oferta Nju Mobile to nielimitowane rozmowy, smsy/mmsy i internet:

  • za rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczane są opłaty zgodne z Cennikiem usług nju mobile do wysokości 29 zł. Po przekroczeniu 29 zł („Limit głosowy”), opłata nie jest naliczana, a rozmowy są nielimitowane.”
  • „za SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczana jest opłata zgodna z Cennikiem usług nju mobile do wysokości 9 zł. Po przekroczeniu 9 zł („Limit SMS/ MMS”), opłata nie jest naliczana, a SMS-y i MMS-y są nielimitowane.”
  • za korzystanie z przesyłu danych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczana jest opłata zgodna z Cennikiem usług nju mobile do wysokości 19 zł („Limit danych”). Po przekroczeniu 19 zł opłata za transfer danych nie jest naliczana.

W czerwcu tego roku, po dwóch miesiącach w Nju Mobile było 80 tysięcy aktywnych kart SIM. Wyniki na koniec września pokazują wzrost tej liczby o 123 tysięcy kart i łącznie wynoszą 203 tysięcy aktywnych kart SIM. Oczywiście nie wiemy ilu jest faktycznie użytkowników/abonentów. Z cała pewnością wiemy natomiast, że 26% tych kart to postpaid – czyli 46,7 tysięcy abonentów jest na pewno.

To bardzo dobry wynik na Polskim rynku, gdzie jest już tak ciasno.

źródło: orange, nju mobile

Jarosław Świerczewski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket