Numer bez limitu do wszystkich sieci w Orange

Dzisiaj pojawił się regulamin usługi Numer bez limitu do wszystkich sieci – zobaczmy więc jakie plusy i minusy ma nowa promocja w ofertach prepaid w Orange. W Skrócie możemy wybrać numer z dowolnej sieci i dzwonić bez ograniczeń.

Do kogo skierowana jest usługa Numer bez limitu:

„Numer bez limitu” to usługa dostępna dla Abonentów Planów Taryfowych Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Abonentów Zetafon i Minutofon z Planem Taryfowym Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go.
Ze stażem powyżej 33 dni – czyli możemy zapomnieć o kupieniu startera i korzystaniu z usługi.

Wiemy, że usługa „Numer bez limitu” wyklucza się z roczną ważnością konta – ponieważ Zetafon i Minutofon również się z nią wykluczają jest to bardzo dobra promocja dla tych właśnie planów. Usługę Roczna ważność konta należy wyłączyć i nie będzie możliwości ponownego jej włączenia!! Po włączeniu Numeru bez Limitu ważność konta zredukuje się do 30 dni. Ale: „Okres ważności konta na połączenia wychodzące pozostaje bez zmian, jeśli wynika on z kwot doładowań dokonanych przed aktywacją Usługi.” To bardzo ważny zapis. Oznacza, że nie stracimy ważności konta wynikający z ostatniego doładowania.

Nie łączy się również z:

  • Przelew SMS
  • Orange Extra Numer
  • Przenieś numer na kartę

Na czym polega usługa Numer bez limitu:

„Usługa polega na wybraniu jednego numeru z dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w Polsce, z którym połączenia będą realizowane bezpłatnie. Usługa jest bezpłatna.” Usługa działa tylko na połączenia głosowe ale przed wszelkimi innymi promocjami i usługami.

Aby włączyć usługę należy wysłać sms z wybranym numerem pod numer 100, zmiana numeru może być dokonana raz na 12 miesięcy.

Regulamin usługi Numer bez limitu.

 

Co sądzicie o nowej usłudze?

J.Ś. 2013

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket