Odnowiony LG Prada KE850

Jak wynika z ankiety, którą znajdziecie tutaj – zainteresowanie telefonami odnowionymi jest duże. Warto więc śledzić Sklep Orange, telefony te pojawiają się i znikają, a czasem można trafić istną perełkę. Dzisiaj w dostępności pojawił się LG Prada KE850, telefon na dzisiejsze standardy z bardzo nisko położonej średniej półki, ale również już za 1 zł przy abonamencie 39,90 zł na 20 mcy.

LG Prada KE850 posiada:

  • 3.0 calowy pojemnościowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 240 x 400 px,
  • aparat 2Mpix – 1600 x 1200 z optyką Schneider-Kreuznach, autofokus, lampę LED, nagrywanie wideo,
  • możliwość rozszerzenia pamięci o karty microSD (do 2GB)
  • bateria litowo-jonowa o pojemności 800 mAh pozwala na rozmowy do 3h i do 300h w stanie czuwania
  • na tym telefonie otworzymy już pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF.

Jak wspomniałem nisko położona półka średnia. Telefon pojawia się tylko w opcji umowy na 20mcy, nie ma go ani w opcji 12 miesięcznej, ani 24 miesięcznej.

Dla przypomnienia czym są telefony odnowione:

 

Mam nadzieję, ze pojawi się jeszcze Samsung Galaxy SII, czy Nokia N8, X7, bo czasem jest tak, że bierzemy telefon żeby go od razu sprzedać i dołożyć do telefonu, który naprawdę chcemy. Z telefonami odnowionymi w Orange, nie ma takiej konieczności, bo dostajemy pełnowartościowy produkt z gwarancją.

Jeżeli masz podobne odczucia oddaj swój głos w ankiecie , do której link jest w pierwszym zdaniu i zobacz ile % osób skorzystałoby z możliwości zakupu telefonu odnowionego. Pozdrawiam.

J.Ś. 2012

Udostępnij!