Orange FunBox w ofercie Neostrady

Orange wprowadza nowy router do oferty Internetu stacjonarnego – Neostrada w Orange. FunBox, podobnie jak Livebox, umożliwia korzystanie z Internetu, TV i telefonii internetowej oraz udostępnianie łącza i współdzielenie urządzeń do niego podłączonych.

Użytkownicy nowego routera będą mogli skorzystać również z oferty FunSpot, czyli korzystać z Internetu nie tylko w domu, ale i poza nim. Przypominam, że FunSpot to ciekawy pomysł na udostepnienie Internetu wszędzie – jeżeli masz Neostradę w domu i wyjeżdżasz do innego miasta – możesz zalogować się do udostępnionego łącza, przy pomocy własnego loginu i hasła. Oznacza to, że ktoś kto ma włączony FunSpot w swojej Neostradzie będzie udostępniał Ci swój kawałek wydzielonego łącza. W zamian ty zrób to samo. Pomysł jest świetny, bo właściciele nie odpowiadają za podłączonych użytkowników, łącze jest wydzielone i ograniczone, a zapewnia łączność w  całym kraju. Można prawie powiedzieć, że Neostrada to tez internet bezprzewodowy Puszczam oczko.

Orange FunBox

Orange funbox

Ale wracając do tematu: FunBox zapewnia korzystanie z technologii ADSL i VDSL do prędkości do 80Mbps włącznie. A oprócz tego z TV i telefonii internetowej – jeżeli macie usługę pakietową.

Oprócz łączności WiFi FunBox oferuje 4 złącza Ethernet, złącze USB i do podłączenia aparatu telefonicznego.

Poza tym jest routerem WiFi jak większość urządzeń na rynku, posiadając samą Neostradę nie musicie korzystać z tego urządzenia, ale jak dają – to trzeba sprawdzić. No właśnie, ale czy dają?

W opcjach prędkości do 10 Mbps oraz do 20 Mbps za router płacimy 10,09 zł miesięcznie, w opcji do 80Mbps 1 zł miesięcznie(Livebox – 10,09 zł).

FunBox został wyprodukowany przez Sagemcom.

źródło: orange

Udostępnij!