Orange Love szczegóły oferty

Orange Love – Pomarańczowa miłość – w czym tym razem Orange chce żebyśmy się zakochali? Okazuje się, że w pakiecie Internetu, Telewizji, Telefonu i nieimitowanych rozmów lub tylko pakiecie Internetu i nielimitowanych rozmów. Odkryjmy szczegóły miłości po francusku

Suchar, wiem.

Najpierw trochę skrytykuję reklamę:
“Wszystko, czego potrzebujesz za mniej niż 3 zł dziennie” – Rozkładanie kosztu na każdy dzień jest sposobem na pokazanie jak niewiele płaci się za daną usługę. Jednak większość ludzi dostaje pieniądze raz w miesiącu – podobnie jak rachunek i wtedy widzi całkowitą kwotę. Uważam, że jest to zgranie poniżej pasa i bardziej uczciwym podejściem byłoby napisanie – “Wszystko, czego potrzebujesz od 93 zł miesięcznie”. Niestety zachodnia szkoła marketingu jest wszechobecna, ale to nie znaczy, że mamy się na to godzić.

Orange Love pozwala nam na wybór:

  • Orange Światłowód, Neostrada lub 4G LTE
  • Telewizja 4K
  • telefon domowy
  • Nielimitowane rozmowy
  • smartfon i/lub telewizor

i zapewnia:

  • Jedną umowę i jeden rachunek
  • Bezpłatną instalację

OK, czyli kupujemy internet w zależności od potrzeb i dostępności – świetnie rozwiązane(biznesowe), gdyż  światłowód jest na razie mało dostępny, Neostrada nie wszędzie, więc LTE wypełnia luki.

A jeżeli znajdziecie dobre miejsce to LTE potrafi zaszaleć:

internet mobilny

Tak wygląda to na telefonie, a nie dobrym routerze.

Do internetu mamy ofertę z nielimitowanymi rozmowami i smartfonem oraz telewizję z telewizorem. To dość ciekawe podejście, nie nowe ale ciekawe. Jak zapewne wiecie Orange zawsze był w dobrych stosunkach z Samsungiem, więc zgadnijcie jakiej marki TV można wybrać.

Wybieramy Orange Love

Zacznijmy od Internetu i telefonu z nielimitowanymi rozmowami/sms’ami. Wszystko zależy od lokalizacji – czy jest dostępny światłowód czy nie, więc najpierw podajemy na stronie – swój adres instalacjiPojawia nam się proponowana oferta, a trochę niżej przycisk: “Stwórz własny pakiet” – lubimy własne pakiety więc klikamy.

Kolejny ekran jest bardzo prosty i pomocny:

  1. na górze mamy opcję internetu do wyboru – w moim wypadku była to Neostrada
  2. poniżej telewizję – lub bez – dwa pakiety
  3. i na dole – smartfon lub telewizor

orange love

Dla kogo?

Dla każdego kto szuka oferty internetu domowego, gdyż podstawą oferty jest Internet. Jeżeli w waszej lokalizacji dostępny jest światłowód to pakiet Love może być korzystnym rozwiązaniem. Jeżeli szukacie kilku usług i urządzeń to warto się przyjrzeć Orange Love.

Na stronie mamy podane wszystko z cenami i przy odbiorze i miesięcznie, a na samym dole suma kosztów. Muszę przyznać, że czytelność ofert na stronie Orange zmieniła się na plus, kiedyś było to dość skomplikowane a ceny nieczytelne. Teraz wszystko jest pomarańczowo na białym.

Udostępnij!