Orange przedstawi cenę iPhone5 28 września

Wojtek Jabczyński rzecznik Orange zapowiedział , że razem z polską premierą, która odbędzie się 28 września, Orange zaprezentuje iPhone 5 w swojej ofercie. Wtedy też poznamy ceny, patrząc jednak na ceny iP4S – będzie wysoko. Nie wiemy też czy iP5 trafi do swojej dedykowanej oferty, ba na pewno trafi do taryf z internetem – jak Pantera.

Chyba czas najwyższy zaprezentować co potrafi abonament Pantera, bo za dwa tygodnie stanie się bardzo popularny.

Wczoraj 12.09.2012 Apple oficjalnie zaprezentował następcę swojej kluczowej i jedynej serii smartfonów – iPhone 5. Już teraz możemy powiedzieć iPhone 5 jest “tylko” rozszerzeniem iP4S, to co było zarzucane Samsungowi, że Galasy SIII to tylko udoskonalony Galaxy SII – teraz obserwujemy w wykonaniu koncernu z Cupertino. I powiem szczerze Samsungowi lepiej to wyszło.Co więcej potwierdziły się praktycznie wszystkie przewidywania co do nowego iPhone`a – większy wyświetlacz 4 calowy ze zmienionymi proporcjami z 2:3 na 16:9 o rozdzielczości 1136 x 640 pikseli, zmienione złącze USB, cieńszy i lżejszy, ale wyglądający tak samo jak 4S.

Nowy procesor A6 i układ graficzny pozwolą na szybsze działanie smartfonu, aparat pozostał 8Mpix, zastosowano nowy typ kart SIM – nanoSIM.

Apple iPhone 5 nie przyniósł spodziewanej rewolucji, podobnie jak nie przyniósł jej Galaxy SIII. Więcej o nowym produkcje napiszę kiedy pojawi się w Orange.

J.A.S. 2012

Udostępnij!