Orange Smart Prepaid – konkurs

Orange startuje z konkursem: „Jak ugryźć smartfona w ofercie na kartę.” Zanim jeszcze pojawi się oferta Orange Smart Prepaid można wygrać Sony Xperia T i trzy Sony Xperia Neo V. Należy odpowiedzieć na jedno pytanie i oczywiście podać swoje dane osobowe.

W świecie, w którym nasze dane są bardzo cenne – możemy paranoicznie bać się podawania ich komukolwiek lub podawać je z rozwagą. Konkurs organizowany przez dużego operatora jest prostym sposobem na powiększenie swoich baz klientów i nie ma  tym nic złego – nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Aby zdobyć szansę wygrania jednego z czterech smartfonów należy wejść na stronę mojsmart(.)pl – odpowiedzieć na pytanie: „W jaki nietypowy i niestandardowy sposób wykorzystujesz swojego smartfona.

soy xperia t Orange Smart Prepaid

W każdym konkursie najłatwiejszy sposób na niezakwalifikowanie się do udziału to nieznajomość regulaminu. Nasza odpowiedź na pytanie nie może mieć więcej niż 600 znaków. Praktycznie każdy edytor teksu ma możliwość policzenia znaków/słów w tekście.

Jest to jakaś pociecha przed ogłoszeniem taryfy Smart, która jak się zdaje jest dopracowywana lub opracowywana po ogłoszeniu przecieków.

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket