Play zaprezentuje dziś nową ofertę

Play zaprezentuje dziś nowa ofertę, nie wiadomo jeszcze czy chodzi o abonament czy oferty na kartę. Wiadomo, że: „to nie będzie rewolucja ani wojna cenowa„, tak skomentował ofertę rzecznik Marcin Gruszka. Skoro nie będzie innowacyjne ani taniej – to pozostaje tylko czekać do około godziny 12, kiedy odbędzie się prezentacja.

Rzecznik Play: „Tak owszem, jesteśmy już dużym operatorem, ale ciągle chcemy robić ciekawe rzeczy i nie zamierzamy z tego rezygnować. PLAY nigdy nie będzie siedział cicho za plecami i zawsze możecie na nas liczyć 😉 Coś więcej o tym co jutro zobaczycie? Oferta nie jest niczym inspirowana i nie jest odpowiedzią na żadną inną ofertą. Jest świeża, prosta i moim zdaniem fajna

[hana-code-insert name=’Play 300 250′ /]

Komentarz: Właśnie teraz Play MUSI robić ciekawe rzeczy, właśnie dlatego, że jest dużym operatorem i nikt mu już pieluch nie zmienia. Oferta nie jest inspirowana – ciężko uwierzyć, że oferta nie jest inspirowana, kiedy nie jest rewolucyjna – prawda? Jeżeli coś nie jest nowe to znaczy, że gdzieś już było. Jedyna nieinspirowana oferta ostatniego roku to abonament Nju Mobile.

Czekamy więc z niecierpliwością.

źródło: play

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket