Rejestracja kart SIM do 2 lutego 2017

Tzw. ustawa antyterrorystyczna wymusiła rejestrację każdej karty Prepaid, co jest raczej utrudnieniem, niż jakąkolwiek prewencją. Numer należy zarejestrować do 2 lutego 2017, lub nie będziemy mogli z niego korzystać.

Pojawienie się konieczności rejestracji miało (oprócz prewencji wydarzeń, które nie mają miejsca w Polsce) raz na zawsze rozwiać wątpliwości co do ilości kart Prepaid na rynku. Jednak przez promocję rejestracji dużymi bonusami, możemy jeszcze długo nie poznać faktycznych liczb. Dlaczego? Dlatego, że opłaca się kupować karty na miesiąc, wykorzystywać i tak do końca trwania promocji.

A bonusy nie są małe – szczególne na Internet.

Kiedy skończą się promocje, karty już nieużywane wciąż pozostaną aktywne, operatorzy będą je liczyli i podawali w statystykach. I dalej jak nic nie wiedzieliśmy, tak nic nie będziemy wiedzieć o ich ilości. Może się okazać, że lider będzie miał niskie dochody i spadnie z podium po wygaśnięciu ważności kart.

Przy okazji Orange przypomina, że bonusy zostały przedłużone i będzie można je aktywować do końca okresu przejściowego, czyli do 2 lutego.

Zaraz po powyższym przypomnieniu pojawiła się reklama z bananem w roli głównej bazująca na kiju zamiast na marchewce. W skrócie: jak nie zarejestrujesz to z telefonu podobnie jak z banana – nie zadzwonisz. To ja przypomnę operatorom, że z dostępem do internetu – zadzwonię wszędzie.

Ciekawe co by się stało gdyby któryś z operatorów zostawił podobne promocje na stałe.

Udostępnij!