Roaming w Nju Mobile – Roam Like at Home

Roaming w Nju Mobile w połączeniu z samą ofertą może być interesującą propozycją dla ludzi często wyjeżdżających zagranicę Polski. Takich jak ja. Tanio w kraju, a teraz również w Europie plus pakiet na Internet w cenie – MNP coraz bliżej.

MNP – Mobile Number Portability – czyli przeniesienie numeru z innej sieci.

Wszystkie polskie sieci zmuszone były przedstawić oferty, w których połączenia roamingowe będą w cenie krajowych – jest to znaczne ułatwienie dla osób podróżujących lub nawet wyjeżdżających na wakacje. Gdyż i jedni i drudzy nie muszą martwić się o koszty, używanie dwóch kart SIM czy nawet szukanie odpowiednio taniego operatora zagranicznego.

Z własnego przykładu mogę powiedzieć, że pracując w Holandii, mieszkałem w Belgii i posiadając numer Belgijski – w Holandii korzystałem z roamingu i na odwrót. A nie miałem internetu – więc jak w Belgii to nie w Holandii. Było to bardzo uciążliwe – jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę ceny internetu – to do tego drogo – Polska Królową taniego Internetu.

O samej ofercie Nju Mobile – przeczytacie w tym artykule –Nju Mobile abonament bez kwoty minimalnej.

roaming w nju mobile

Roaming w Nju Mobile

Jeden na wszystko:

w planie taryfowym nju buzz z usługą “jeden na wszystko” w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 39 zł za standardowe połączenia w kraju i w UE:

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi,
  • SMSy i MMSy,
  • 13 GB internetu w kraju, 1,96 GB w UE

Wszystko komórkowe:

w planie taryfowym nju buzz z usługą “wszystko komórkowe za 29 zł” w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 29 zł za standardowe połączenia w kraju i w UE:

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi,
  • SMSy i MMSy,
  • 10 GB internetu w Kraju, 1,46 GB w UE

Czyli bez stacjonarnych i minus 3GB w kraju i 500MB w EU za 10 zł miesięcznie mniej.

Rozmowy i internet:

w planie taryfowym nju buzz z usługą “rozmowy i internet” w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 19 zł za standardowe połączenia w kraju i w UE

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi,
  • 1 GB internetu w kraju, 0,96 w EU

Ostatnia opcja wygląda o tyle ciekawie, że nie każdy wysyła wiadomości tekstowe i może ich nie potrzebować – minusem jest mały pakiet internetowy.

OK, tak wygląda Roaming w Nju Mobile – do tanich połączeń krajowych doszły tanie połączenia zagraniczne plus pakiety na Internet. Jeżeli dodam, że w Holandii za 1GB trzeba zapłacić 10€ to widać jak opłacalny zrobił się Nju.

Udostępnij!