Samsung Galaxy S8/Plus z kuponem na 250 zł

Samsung oferując kupon na 250 zł – zachęca do sprzedaży obecnie używanego smartfonu; na poczet zakupu Galaxy S8/Plus. I choć to nie pierwsza taka akcja warto o niej wspomnieć; bo może się komuś opłacać.

Pamiętamy, że Orange prowadził taką akcję, inni operatorzy również – wszystko okraszone epitetami o ochronie środowiska i takimi tam. Być może tak jest. Jak to wygląda?

Jest pięć kroków i pierwszym z nich jest zakup – jednego ze smartfonów opisanych tu: Samsung Galaxy S8 co nowego, co starego, co innego.

Czyli kupujemy Samsung Galaxy S8/Plus, przez aplikację Samsung Members odbieramy kod promocyjny na 250zł, wyceniamy swój smartfon – samsung.kupimyto.pl i sprzedajemy.

Samsung Galaxy S8/Plus

Jeśli stan, który zadeklarowaliśmy zostanie potwierdzony – dostajemy kasę. Kiedy to się opłaca – hmm, można sprzedać smartfon, który nie do końca dział i wciąż otrzymać +250 zł lub kiedy cena, za która normalnie byśmy sprzedali obecny sprzęt, będzie niższa niż wycena plus 250 zł. W pewnych sytuacjach może się opłacić – no i oczywiście kiedy chcemy dbać o środowisko i mam szczerą nadzieję, że firmy wypełniają swoje obietnice.

Udostępnij!