Samsung Wave 8500 i Galaxy S+ odnowione i dostępne w Orange

W Sklepie Internetowym Orange dostępne są m.in. odnowione Samsung Wave 8500 i Samsung Galaxy S+. Podejrzewam, że nikomu nie trzeba tych smartfonów przedstawiać, szczególnie model Wave 8500, który pomimo braku wsparcia dla systemu jest świetnym smartfonem.

Telefony odnowione to telefony, które przeszły regenerację i otrzymał status „jak nowy”, z pełna funkcjonalnością i gwarancją. A do tego często są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym.

Ceny Samsung Wave 8500 i Galaxy S+:

[table id=Odnowione1001 /]

Trzeba przyznać, że Galaxy S+ wygląda szczególnie zachęcająco, to jednak Wave 8500 jest wykonany z aluminium co sprawia dużo lepsze wrażenie.

Odnowione telefony w Orange przechodzą:
  • wymianę wszystkich części zewnętrznych (obudowa, klawiatura, wyświetlacz, itp.) noszących ślady używania na nowe – oryginalne. W ramach standardu „Jak nowy” dopuszcza się drobne rysy, widziane z odległości mniejszej niż 40 cm;
  • wymianę wszystkich, niesprawnych części elektronicznych na nowe;
  • całkowite czyszczenie danych z pamięci aparatu;
  • wgranie aktualnej wersji oprogramowania, zgodnej z wersją instalowaną w nowych telefonach.
  • przyznanie 12 miesięcznej gwarancji.

Samsung Wave 8500 na Allegro to wydatek około 400 zł – w zależności od stanu technicznego, natomiast Samsung Galaxy S+ kosztuje 500-600 zł – .

Każdego kto zna te modele nie trzeb do nich przekonywać, kładę tutaj nacisk na model Wave 8500, bo to jeden z najlepiej wykonanych smartfonów i gdyby nie uśmiercenie systemu BADA – mógłby być jednym z najlepszych.

J.Ś. 2013

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket