Seniorphone dla seniora z prezentami w Orange

Seniorphone dla seniora z prezentami to Maxcomm MM460BB przy zakupie, którego otrzymamy prezenty w postaci foto ramki oraz pokrowca. Aby je otrzymać należy podpisać umowę z tym telefonem w Smart Plan Halo 39,90 lub Zetafon 35 zł w Sklepie Internetowym Orange.

W przypadku Smart Plan Halo – można podpisać nową lub przedłużyć istniejącą umowę, w przypadku Zetafona – podpisać nową. Warunkiem otrzymania prezentów jest złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Orange. Należy wziąć pod uwagę, że prezenty są wysyłane w ciągu 10 dni oddzielną przesyłką – do wyczerpania zapasów.

Seniorphone dla senioraKilka słów o telefonie Maxcomm MM460BB. Jest to typowy seniorphone – nie ubliżając seniorom, którzy wolą bardziej zaawansowane produkty. Większość przedniej powierzchni telefonu zajmują przyciski, wyświetlacz za to jest mały o powierzchni około 1/4 całego telefonu, do tego monochromatyczny o pomarańczowym podświetleniu. Zaletą tego telefonu jest prostota – przesuwana blokada klawiszy z boku ułatwia blokowanie i odblokowywanie klawiszy, przycisk SOS z tyłu można zaprogramować na 5 numerów, na które zostanie wysłana wiadomość sms. Maxcomm MM460BB powstał z myślą o prostocie i łatwości obsługi.

Minus – niewielu seniorom się podoba ;), a raczej wielu się nie podoba, a reszta chce mieć tylko telefon :).

W promocji – niezależnie od wybranego planu taryfowego, ale koniecznie z telefonem Maxcomm MM460BB otrzymamy pokrowiec i ramkę cyfrową.

Podsumowując:

  • składamy zamówienie w Sklepie Orange,
  • podpisujemy umowę,
  • w ciągu 10 dni otrzymujemy prezenty – jeżeli zastanawiacie się dlaczego nie od razu – odpowiedź jest prosta – towar zakupiony poza lokalem przedsiębiorcy można zwrócić do 10 dni,
  • obdarowujemy naszych seniorów.

źródło: orange

J.Ś. 2013

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket