Serce i Rozum najpopularniejszym profilem na polskim Facebooku – informacja prasowa

Serce i Rozum pojawili się na Facebooku w październiku 2010 roku. W ciągu trzech pierwszych miesięcy polubiło ich 40 tys. fanów, a fanpage znalazł się w TOP 10 najszybciej rosnących stron na Facebooku. Od początku profil przyjął kilka strategicznych założeń, które zapewniły mu niesłabnącą popularność. Zgodnie z duchem social media fani mieli dostają to, czego oczekują, nie zapominając o wartościach marki Orange.

„- Zaczęliśmy budować fanpage w oparciu o emocje, które przekładają się na zaangażowanie. Chcieliśmy,
by fani Serca i Rozumu poczuli się wyjątkowo, a przez to chętnie polecali sobie kolejne filmy i aplikacje.” – wyjaśnia Paweł Patkowski, dyrektor Marki, Mediów i Komunikacji. – W konkursach mieli okazję pozytywnie współzawodniczyć, poznawać ofertę oraz budować zaangażowanie znajomych. Atrakcyjny kontent na profilu zapewniał i wciąż gwarantuje rozrywkę, podtrzymuje sympatię i powoduje, że fanów wciąż przybywa. Serce i Rozum w pewnym sensie kontynuują swoje przygody ze spotów TV i wspólnie z nami przeżywają kolejne przygody. To wartość dodana dla całej platformy komunikacyjnej, a przede wszystkim dla jej miłośników.

serce i rozum

Nagrody przyznane od debiutu:

  • Grand Webstar 2011,
  • nagroda Klubu Twórców Reklamy 2011,
  • Golden Arrow 2011,
  • Złote Orły 2011.

W ubiegłym roku 394 wpisy wywołały ponad 1.5 mln. „lubię to”, 122 tys. komentarzy i 179 tys. „share’ów”. W sumie w ciągu roku prawie 550 tys. osób zaangażowało się w dodatkowe aplikacje dostępne na profilu. Fanów wciąż przybywa i są to fani lojalni – to największa wartość profilu Serce i Rozum na facebooku.

Biuro Prasowe Orange przygotowało podsumowanie kariery Serca i Rozumu w formie prezentacji, którą możecie zobaczyć tutaj: Serce_i_Rozum_na_Facebooku.

źródło: biuro prasowe orange/Wojciech Jabczyński

J.Ś. 2013

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket