Smartfony Samsung z voucherem podarunkowym Vivabox

Orange wprowadza promocję: Smartfony Samsung z voucherem podarunkowym Vivabox, w ramach której razem z zakupem jednego z czterech smartfonów firmy Samsung: Galaxy S3, Galaxy S3 Mini, Galaxy S2 Plus, Galaxy Note 2. Otrzymamy voucher podarunkowy Vivabox o wartości do 400 zł. Promocja dotyczy zakupu przez .

“Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Gratisy przesłane zostaną osobną przesyłką w ciągu 14 dni od daty podpisania/przedłużenia umowy. Gratis otrzymasz niezależnie od wysokości wybranego abonamentu, przy zakupie jednego z ww modeli.”

Jeżeli promocję można połączyć z kuponem rabatowym na abonament to mamy tutaj ciekawą propozycję.

Smartfony Samsung z voucherem podarunkowym Vivabox

Smartfony/Abonament

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3 Mini

Samsung Galaxy S2 Plus

Samsung Galaxy Note 2

Smart Plan Multi 159,90

99,00 zł

1,00 zł

1,00 zł

549,00 zł

Smart Plan Multi 129,90

1 039,00 zł

1,00 zł

79,00 zł

1 009,00 zł

Smart Plan Multi 89,90

1 409,00 zł

199,00 zł

779,00 zł

1 379,00 zł

Samsung Galaxy S3 miniFI Smartfony Samsung z voucherem podarunkowym Vivabox

Czym jest i dlaczego Zestaw Vivabox jest unikalny?

  • osoba obdarowana ma możliwość samodzielnego wyboru upominku
  • w Zestawie znajduje się elegancki Certyfikat Podarunkowy, bez wartości nominalnej. Dzięki temu nie wyceniamy uczuć i emocji, które towarzyszą spełnianiu marzeń obdarowanej osoby, ale ofiarowujemy coś znacznie cenniejszego – poczucie wyjątkowości. Jeśli np. obdarujesz swoją mamę Zestawem Vivabox Wellness&SPA, Certyfikat Podarunkowy będzie mogła wymienić na wybrany zabieg pielęgnacyjny lub relaksacyjny w jednym z salonów SPA&Wellness z wybranej przez nas sieci partnerów
  • Vivabox to także gwarancja natychmiastowej przyjemności. Oprócz Certyfikatu Podarunkowego w pudełku znajdują się próbki produktów związanych z daną kategorią (np. próbki ekskluzywnych perfum w Vivabox Perfumy) lub inna miła niespodzianka (np. książka „Pokarmy Miłosne” w Vivabox Kolacja dla Dwojga).

Promocja dostępna jest tylko przez .

źródło: orange, vivabox

Udostępnij!