Sony Xperia J w Smart Plan Halo

Sony Xperia J może być dobrym wyborem dla osób szukających ciekawego i niedrogiego smartfonu w Smart Plan Halo za 59,90 zł. W Sklepie Internetowym Orange zapłacimy za niego 1zł, w salonach 249zł.

sony xperia j

  • Sony Xperia J to smartfon z wyświetlaczem wykonanym w technologii TFT o przekątnej czterech cali którego rozdzielczość wynosi 480 x 854 pikseli. Przy takiej wielkości wyświetlacza to już standard, który ponad dwa lata temu wprowadził Samsung Galaxy S.
  • Sercem urządzenia jest chipset Qualcomm MSM7227A Snapdragon, w którym rdzeń Cortex A5 taktowany jest zegarem 1 GHz a za grafikę odpowiada układ Adreno 200. Konstrukcja już nie nowa, ale na wydajność nie można narzekać – szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek cena/możliwości.
  • Pamięć RAM to 512MB – wystarczająco do większości zadań. Pamięci wbudowanej mamy 4GB z czego 2GB mamy do dyspozycji – pamięć możemy rozszerzyć dzięki kartom microSD, maksymalnie do 32 GB.
  • Aparat ma rozdzielczość 5 Mpix – wystarczająco do nagrywania materiału wideo w rozdzielczości 720p – jednak w smartfonie nagrywamy w rozdzielczości VGA. AutoFokus ustawi nam ostrość, a lampa LED oświetli ciemne miejsca.
  • Sony Xperia J ma baterię Li-Ion o pojemności 1750 mAh, co wystarczy na około 1,5 – 2 dni działania – taki urok obecnych urządzeń typu smart.

Sony za swoją nową odsłonę serii Xperia zbiera pozytywne opinie i trzeba przyznać, że design i wykonanie stoją na wysokim poziomie. Xperia J to model ze średniej półki, zastosowane materiały mogą nie być najwyższej jakości, ale nie ma tu do czego się przyczepić. To dobry smartfon za rozsądną cenę.

J.Ś. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket