Sony Xperia J z Vivabox w Orange

Sony Xperia J z Vivabox w prezencie – jest promowany w Sklepie Internetowym Orange w taryfie Smart Plan Halo 59,90 zł. Co posiada smartfon Xperia J i co to jest Vivabox? Już wyjaśniam. 

Na początek o prezencie – Vivabox. Podarunki są wysyłane oddzielną paczką w ciągu 14 dni do wyczerpania zapasów – warunkiem jest zakup smartfonu Sony Xperia J – niezależnie w jakim abonamencie.

sony xperia j

Podany abonament Smart Plan Halo jest tylko przykładem. Vivabox to zestaw podarunkowy zawierający voucher o wartości 165 zł – do wykorzystania na ponad 60 produktów w najpopularniejszych kategoriach prezentowych: kosmetyki, perfumy, alkohole, biżuteria, elektronika, galanteria skórzana, vouchery do restauracji lub do SPA i inne. Vivaboxy (jest kilka rodzajów) są dostępne również na Allegro:  .

Sony Xperia J posiada:

[table id=SonyXperiaJ /]

Jak widzimy Sony Xperia J należy do średniej półki smartfonów, a w tej chwili może już nawet do niskiej – wszystko zależy od ceny. Na aukcjach smartfon ten dostępny jest pomiędzy 600 zł a 700 zł. 

W abonamencie Smart Plan Halo jest dostępny za 1zł. A jak w pozostałych abonamentach?

[table id=CenySXJ /]

399 zł różnicy w mniejszym abonamencie to dość znaczna różnica. 299 zł jeżeli zdecydujemy się na Smart Plan Multi za 49,90 zł.

J.Ś. 2013

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket