T-Mobile wprowadza opłatę za roczną ważność konta

Roczna ważność konta w T-Mobile będzie kosztować 3 zł miesięcznie. W ten sposób operator łączy „Rok ważności konta po każdej rozmowie” z pozostałymi promocjami – płacimy, ale możemy korzystać ze wszystkich promocji, m.in: „Prezentobranie”, „2x Więcej na konto” i „Pakiet 60 minut do wszystkich sieci”. Zmiana dotyczy ofert prepaid T-Mobile i Heyah.

Operatorzy po wprowadzeniu promocji roczna ważność konta(RwK) w ofertach prepaid – starali się wyprzeć ją – wprowadzając promocje, które wykluczają się z przedłużeniem ważności konta. Jak np.: Numer bez limitu do wszystkich sieci w Orange.

Inną drogą poszedł T-Mobile – udostępniając przedłużenie ważności konta o rok za opłatą 3 zł/mc– za to możemy korzystać ze wszystkich promocji.

Oferta dostępna będzie od 19 lutego , aby włączyć usługę należy wysłać sms o treści TAK na numer 568 w ofercie Heyah oraz numer 668 w T-Mobile. Aby wyłączyć usługę należy wysłać sms o treści NIE na te same numery. Pierwsza aktywacja usługi po 19 lutym wiązać się będzie z opłatą 5zł, która będzie uwzględniać abonament za pierwszy miesiąc. Osoby, które mają aktywną usługę nie poniosą opłaty aktywacyjnej.

Czy to dobry krok? Z pewnością dla osób, które nie doładowują często i chcą korzystać ze wszystkich promocji. Zobaczymy co zrobi konkurencja. Faktem jest, że roczna ważność konta i możliwość korzystania ze wszystkich promocji kosztuje teraz 36 zł rocznie. Z oferty można w każdej chwili zrezygnować – nie tracąc benefitów wynikających z przedłużenia ważności konta.

źródło: tmobile

J.Ś. 2013

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket