Wakacje z Orange – Wycieczka lub 30 000 zł oraz inne nagrody

Wakacje z Orange to kolejna edycja konkursu, w którym do wygrania są doładowania , telefony oraz wycieczka lub ekwiwalent w gotówce –  w tym wypadku 30 000 zł. Co musimy zrobić aby wziąć udział – szczegóły poniżej.

W ostatniej edycji wygrałem doładowanie 30 zł – hej, też coś, więc spróbuję również w tym roku. Szanse są małe, ale są – szczególnie, że mam telefon na kartę w Orange, więc mogę spełnić warunek przystąpienia, czyli:

Należy doładować Telefon

dowolną kwotą zaczynając od 5zł, następnie cytuję: “podać Twój przepis na wakacje marzeń z Orange. Limit znaków to 250. Ostatni krok to przesłanie zgłoszenia konkursowego.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie:

Wakacje z Orange.

A teraz jeszcze trochę o nagrodach. Poza wspominaną już wycieczką w dowolnie wybrane miejsce za 30 000 zł – sztuk jedna.

Mamy TRZY drugie miejsca, które zostaną nagrodzone smartfonami Apple iPhone X.

Apple iPhone X wakacje z orange

Więcej o Apple iPhone X znajdziecie w tym wpisie – Apple iPhone X – rewolucja, ewolucja czy dewaluacja? Sprawdźmy.

Szczerze powiedziawszy gdyby można było, podobnie jak wycieczkę, zamienić ten smartfon na gotówkę to nie zastanawiałbym się dwa razy.

TRZY trzecie miejsca, na których nagroda to smartfon Huawei P20.

Oraz na czwartym miejscu jest 30 słownie trzydzieści smarfonów Huawei P20 Lite.

Wakacje z Orange

Jeżeli jeszcze nie znacie produktów chińskiego Huawei to warto się z nimi zapoznać. Nie są to produkty tanie i tandetne, a solidne i wydajne – jak przystało na największego producenta na rynku w Chinach.

Pozostałe trzysta to doładowania po 30 zł, na numer, który doładowywaliśmy aby wziąć udział w konkursie.

Podsumowując do wygrania jest jedna wycieczka oraz 36 smartfonów i 300 doładowań po 30 zł, czyli razem 337 nagród.

Trzydzieści sześć osób wygra smartfony! Może wśród wygranych będę ja, może ty – ponieważ telefon doładować muszę – nic nie tracę biorąc udział w konkursie. Mamy czas do 30.09.2018.

Zgodnie z regulaminem musimy wyrazić zgodę na dwa z czterech przedstawionych pozycji, więc jak nie chcecie spamu nie zaznaczajcie więcej.

Powodzenia!

Udostępnij!