Wakacyjne testowanie w Orange ZTE Blade i LG G2 Mini

Wakacyjne testowanie w Orange: ZTE Blade Q Maxi aka Orange Reyo oraz LG G2 Mini aka LG G2 Mini 😉 to kolejna już edycja Testuj z Orange. Kolejna edycja jedynej takiej akcji w Polsce – gdzie operator udostępnia urządzenia do testów, a potem nagradza najlepszych.

ZTE Blade Q Maxi występuje w Orange jako Orange Reyo – bardzo porządny telefon z obecnie niskiej już półki smartfonów. O OR napisałem już dużo, uważam go za świetny sprzęt biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena, oto poprzednie wpisy:

LG G2 Mini to trochę wyższa pólka – przynajmniej z mojego punktu widzenia, więcej informacji o tym smarcie znajdziecie tutaj:

W konkursie Testuj z Orange do testów przeznaczonych zostanie 20 urządzeń z czego tradycyjnie połowa znajdzie nowych właścicieli.

Aby zgłosić się do konkursu należy zarejestrować się w konkursie: Rejestracja w konkursie.

Zostanie testerem to połowa sukcesu potem trzeba zrobić wszystko aby test bym możliwie najpełniejszy, bo to zagwarantuje nam otrzymanie urządzenia na własność.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że testowanie topowego urządzenia to frajda, ale również ciężka praca. Tygodniowe terminy wydają się długie, ale kiedy chcesz żeby wszystko było idealne – trzeba zaczynać od poniedziałku!

Życzę powodzenia 🙂

źródło: orange

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket