Wyprzedaż smartfonów w Play

Wyprzedaż smartfonów w Play – a dokładnie trzech modeli – dwóch ze stajni Samsunga i jednego od HTC. A są to Samsung Wave 3, Samsung Galaxy S Advance i Windows Phone 8S by HTC.

Obecność Samsunga Wave 3 na tej liście – zaskakuje, bo skąd oni wzięli jeszcze ten model i to ilościach nadających się do urządzenia wyprzedaży. Nie żebym miał coś przeciwko niemu – to bardzo dobry smartfon, niestety z niewspieranym już systemem.

Samsung Wave 3 Wyprzedaż smartfonów w Play

Samsunga Galaxy S Advance dobrze już znamy – towarzyszy nam w promocyjnych cenach zarówno w Play jak i w Orange.

Świąteczne promocje Wyprzedaż smartfonów w Play

HTC 8S Windows Phone to w miarę nowy smartfon – najnowszy z całej trójki. Co ciekawe w wyprzedaży każdy ze smartfonów oparty jest o inny system operacyjny.

HTC Windows Phone 8S

Wyprzedaż zapewne potrwa do wyczerpania zapasów – więc kto pierwszy ten lepszy – czy jest sens kupowania jednego z tych smartfonów – tak, jeżeli cena jest zachęcająca.

Przed zakupem można również poszukać tych smartfonów na aukcjach:

Wyprzedaż smartfonów w Play ceny:

Wyprzedaż-Play-ceny Wyprzedaż smartfonów w Play

Patrząc na ceny – stary ale ciągle dobry smartfon – Wave 3 kupimy za 1 zł już od abonamentu za 59zł – należy pamiętać, że w Play wysokość abonamentu zależy od kilku czynników czy przenosimy numer, czy przedłużamy umowę czy bierzemy nowy numer. W tym ostatnim wypadku abonament jest zazwyczaj wyższy o 5 zł. To należy weryfikować w sklepie internetowym.

źródło: play

Udostępnij!