Zmiany w usłudze Kredyt

Kredyt to usługa dostępna w ofertach prepaid, polegająca na udzieleniu niewielkiej kwoty pożyczki kiedy nie mamy już nic na koncie, a musimy zadzwonić lub napisać. Obecnie kwota jaką możemy pożyczyć zależeć będzie od naszego stażu w sieci. Dodatkowe złotówki możemy wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Wg informacji przekazanych przez rzecznika Wojtka Jabczyńskiego od momentu wprowadzenia usługi Orange pożyczyło w ten sposób kilkaset milionów złotych.
Zmiany w usłudze wyglądają następująco:

Staż w Orange

Wysokość Kredytu

Do 24 miesięcy

2,00 zł

od 25 do 36 miesięcy

2 zł lub 3 zł

Powyżej 36 miesięcy

2zł, 3zł lub 5 zł

Aby skorzystać z usługi należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści KREDYT pod numer 808. Zostaniemy poinformowani o wysokości dostępnych dla nas złotówek ratunkowych i będziemy mogli wybrać kwotę, którą chcemy otrzymać wpisując ją w treść SMS-a zwrotnego.
Z usługi można również skorzystać za pomocą krótkiego kodu *110*01# zielona słuchawka.

Przykłady użycia w ofertach Zetafon i Minutofon:
Gdy w danym okresie rozliczeniowym bierzesz kredyt w wysokości np. 5 zł, a Twoje zobowiązanie miesięczne w ofercie Zetafon lub Minutofon wynosi 25 zł, to aby mieć spłacone zobowiązanie miesięczne powinieneś się jeszcze doładować na kwotę 20 zł.

W kolejnym okresie rozliczeniowym zobowiązanie miesięczne musi być spłacone dodatkowo o kwotę kredytu, jaki został zaciągnięty w poprzednim okresie rozliczeniowym Klienta.

Oznacza to, że gdy w poprzednim okresie rozliczeniowym zaciągnąłeś kredyt w wysokości np. 5 zł, a Twoje zobowiązanie miesięczne w ofercie Zetafon lub Minutofon wynosi 25 zł, to aby w danym miesiącu zobowiązanie było spłacone, powinieneś doładować się na kwotę 30 zł.

Wartość pozostałego do wykorzystania Kredytu można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ILE pod numer 808. Ważność Kredytu wynosi zawsze 24 godziny od momentu pojawienia się środków na koncie. Kwotę zwracamy bez odsetek przy kolejnym doładowaniu konta.

Regulamin.

J.A.S. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket