Zmiany w usługach Orange

Pomarańczowy operator postanowił wprowadzić zmiany w usługach: Przelew SMS, Roczna ważność konta i Gwarancja zwrotu. A dokładnie zmienione będą dwie ostatnie, a Przelew SMS zniknie – w takiej formie w jakiej go znamy. W jego miejsce ma pojawić się inna usługa – mniej narażona na nadużycia.

Tylko operator zna statystyki używania swoich usług, więc w przypadku usługi Przelew SMS wie jaki numer, doładował jakiemu numerowi, jaką kwotą, itd. Na tej podstawie wprowadzone zostały już zmiany w usłudze Przelew SMS – teraz usługa ta zniknie z oferty operatora. W jej miejsce na przełomie marca i kwietnia – pojawi się nowa usługa, która ma zniechęcać do nadużyć. W jaki sposób? Tego dowiemy się po jej ogłoszeniu.

Drugą modyfikowaną usługą jest Roczna ważność konta – za darmo dostępna będzie dla klientów ze stażem powyżej 3 miesięcy, a dokładnie dla numerów z takim stażem. Dla nowych numerów, których staż wynosi poniżej 3 miesięcy zostanie wprowadzona opłata w wysokości 3 zł. Rzecznik nie sprecyzował czy 3 zł za usługę czy 3 zł miesięcznie.

Trzecią usługą poddaną modyfikacjom jest Gwarancja Zwrotu. Jest to usługa zwracająca środki na konto jeżeli nie upłynęło więcej niż 30 dni – otóż zmiana polega na skróceniu tego okresu do 7 dni.

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket