Dobry Hosting to podstawa dobrego serwisu www

Dobry Hosting to podstawa, wiedzą to osoby, które mają swoje strony i już jakiś czas korzystają z usług hostingowych. Przychodzi również taki czas kiedy decydujemy się na zmianę usługodawcy.

Nigdy nie wiemy jak wiele przestrzeni i jak dużo miesięcznego transferu będziemy potrzebować – jeżeli serwis rozrośnie się tak jak tego chcieliśmy każda ilość może być niewystarczająca. Dlatego lepiej zabezpieczyć się wcześniej i wybrać serwer bez limitu transferu i przestrzeni na dysku.

W tej chwili serwis stoi na hostingu od 1and1, który nie ma limitów ani miesięcznego transferu ani miejsca na dysku. Poprzedni dostawca – cóż pozostawiał wiele do życzenia – z jednej strony serwery były dość tanie – również bez limitów, z drugiej nie radziły sobie z dość małym serwisem. To zdecydowało o zmianie operatora.

W tej chwili jestem zadowolony z jakości serwera – zarówno z szybkości wczytywania stron i dostępność serwisu. Jest kilka rzeczy, które muszę jeszcze opanować, ale na chwilę obecną polecam usługi 1and1.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket