Kupony rabatowe na abonament z Sony w Orange

W ramach promocji można otrzymać rabat na abonament w Orangewysokości 20%, łączący się z rabatem za przeniesienie numeru z innej sieci – 100% przez 3 miesiące.

Mimo, że nazwa promocji mówi o “abonamencie z Sony” to w regulaminie nie znajdujemy żadnego zapisu odnośnie konieczności zakupu urządzenia od Sony. Również nazwa promocji w regulaminie to: “Rabat 20% przez 24 miesiące”. Stąd wniosek, że nie musimy wybierać wyłącznie Sony.

Kupony rabatowe na abonament:

“Rabat 20% na kwotę abonamentu przez 24 pełne okresy rozliczeniowe w planach Smart Plan Halo II , Smart Plan Multi II , Smart Plan Halo II na raty, Smart Plan Multi II na raty.”

Promocja uprawnia do zniżki przy podpisaniu nowej umowy – z nowym numerem telefonu lub przy przejściu z oferty na kartę w Orange na ofertę na abonament, przy przeniesieniu numeru z innej sieci oraz przy przedłużeniu dotychczasowej umowy z Orange. Krótko mówiąc dotyczy wszystkich. Dodatkowo przenoszący numer z innej sieci dostaną rabat 100% przez 3 pierwsze miesiące.

Kupony rabatowe na abonament

Promocja trwa do 1.06.2014 – ilość kuponów jest ograniczona – kupony realizujemy w Sklepie Internetowym Orange, a zamawiamy na stronie promocji: kupony 20%

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket