LG Swift L5 II i HP Slate 7 w Play

Play oferuje smartfon + tablet: LG Swift L5 II i HP Slate 7 w jednym abonamencie, oznacza to, że ktoś w końcu zauważył, że konkurencja już dawno ma takie oferty. Aczkolwiek tablet kupujemy, a nie dostajemy za 1 zł jak ma to miejsce w ofercie Orange.

Play ostatnio nie ma dobrej prasy, ale sam sobie na to zasłużył – wprowadza obniżki w wybranych abonamentach, podczas gdy w innych ceny rosną, rzecznik ignoruje zarzuty na ten temat, no i oczywiście sprawa LTE, które jest produktem LTE-podobnym.

A teraz jeszcze to. Zobaczcie jak wygląda to u pomarańczowego operatora: Trafione prezenty cieszą podwójnie – promocja Orange.

Tablet dostajemy za 1 zł w tym abonamencie, w którym dany smartfon był za 1 zł. Co zrobił Play? Play chce sprzedać telefon/smartfon, który do najlepszych nie należy z tabletem z jednym abonamencie w BARDZO wysokiej cenie. Na jakiej podstawie wysuwam takie twierdzenie. Ceny. Proste.

LG Swift L5 II to smartfon, który możemy bez obawy nazwać obecnie smartfonem z niskiej półki (low end). Tablet HP Slate 7 jest na rynku ponad 6 miesięcy i nic ciekawego nie oferuje, a już na pewno nie za ponad 600 zł.

Czas na konkrety:

LG Swift L5 II z tabletem dostaniemy w ofercie Smart Plan Halo 59,90 zł za 2 zł przy umowie na 24 miesiące, to minimalny abonament, który możemy wybrać aby otrzymać tablet, np: Pentagram Tab 7.6

W Play w abonamencie Nowa FORMUŁA PLAY UNLIMITED za 59,99 zł za smartfon i tablet zapłacimy 619 zł.  Hello, jest tam kto? (pukając osoby odpowiedzialne w głowy) – jak to mówi Biff Tannen z Back to the Future.

Wniosek jest następujący: kupcie smartfon LG L5 II, a tablet dostaniecie za 617 zł. Dla porównania sprawdziłem tablet HP Slate 7 w porównywarce cen:

Jego cena zaczyna się od około 590 zł, co potwierdza mój wcześniejszy wniosek.

Aby za powyższy zestaw zapłacić 1 zł – musimy wybrać abonament minimum 99,99 zł , w tak wysokim abonamencie wolę już chyba kupić inny smartfon, np: Samsung Galaxy S3 mini czy Nokia Lumia 625 u pomarańczowych.

źródło: lg, play, orange, hp

Autor: Jarosław Świerczewski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket