Obniżka cen telefonów w Play

Marcin Gruszka rzecznik sieci Play poinformował na swoim blogu o obniżce cen 12 telefonów w najbliższy weekend w Sklepie Internetowym. W promocji biorą udział Blackberry, Motorole, Sonim, HTC, LG, obniżki sięgają 1000 zł. Szczegóły w tekście.

Play

[

Nie ulega wątpliwości, że jest to odpowiedź Play na ofertę pomarańczowego operatora – Szalone Ceny w Orange. To dobrze, bo jako konsumenci tylko na tym skorzystamy. Obniżka cen dotyczy oferty FORMUŁA 4.0 i biorą w niej udział następujące urządzenia:

Najciekawsze smartofny z listy to oczywiście:

PlayHTC One S – rozwinięcie modelu Sensation, wysoka rozdzielczość wyświetlacza – 540×960 pikseli i bardzo wydajny chipset Qualcomm S4 – przed zakupem upewnić się, że model rzeczywiście ma chipset Snapdragon S4, gdyż HTC wyprodukowało serię z chipsetem S3.

HTC Sensation XL – wielki wyświetlacz 4,7 cala, model pojawił się przed ogłoszeniem parametrów Samsunga Galaxy S3, minus to trochę niska rozdzielczość, ale ze słuchawkami Beats Audio – jak najbardziej opłacalny zakup.

PlayHuawei Ascend P1 – kolejny ciekawy smartfon w ofercie – 4.3 calowy wyświetlacz i dobry chipset oraz 8Mpikselowy wyświetlacz to jego główne zalety, propozycja prosto z Chin, ale wysokiej jakości, bo Huawei to jedna z największych firm na tamtejszym rynku. Huawei Ascend P1 niedawno pojawił się również w Orange – więcej możecie przeczytać tutaj – Huawei Ascend P1 w Orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket