Oferta Nju Mobile – 80 tys. użytkowników w dwa miesiące

Oferta Nju Mobile – tanie nielimitowane połączenia ,smsy, mmsy i internet – po dwóch miesiącach ma 80 tysięcy użytkowników lub aktywnych kart SIM i ofert abonamentowych. Czy to dużo czy mało? Orange jest zadowolone – Play stosuje czarny PR.

Oferta Nju Mobile to nielimitowane rozmowy, smsy/mmsy i internet:

  • za rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczane są opłaty zgodne z Cennikiem usług nju mobile do wysokości 29 zł. Po przekroczeniu 29 zł („Limit głosowy”), opłata nie jest naliczana, a rozmowy są nielimitowane.”
  • „za SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczana jest opłata zgodna z Cennikiem usług nju mobile do wysokości 9 zł. Po przekroczeniu 9 zł („Limit SMS/ MMS”), opłata nie jest naliczana, a SMS-y i MMS-y są nielimitowane.”
  • za korzystanie z przesyłu danych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczana jest opłata zgodna z Cennikiem usług nju mobile do wysokości 19 zł („Limit danych”). Po przekroczeniu 19 zł opłata za transfer danych nie jest naliczana.

więcej znajdziecie na oficjalnej stronie marki Nju Mobile.

Rzecznik Orange Wojtek Jabczyński uważa wynik ten za bardzo dobry, Rzecznik Play Marcin Gruszka mówi: „No i przegrałem dwa zakłady w sprawie wyników konkurencji. Stawiałem na więcej„. Żółta kartka panie Marcinie – czekamy na wyniki Red Bull No Limits.
Osobiście uważam, że Nju Mobile pojawiło się  aby rzeka uciekających z Orange skierowała się ponownie w stronę operatora. Posiadanie dwóch i więcej  marek przez jedną firmę to już standardowy zabieg na rynku – najlepszy przykład: Media Mark i Saturn – kto by pomyślał, że kupując w konkurencyjnej marce zasilamy jedno konto, bo właściciel jest ten sam.
źródło: orange, play

Tekst: Jarosław Świerczewski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket