Orange Freedom Pro z wyższym limitem

Orange Freedom Pro to oferta bezprzewodowego internetu stacjonarnego, która jest ostatnią deską ratunku w momencie kiedy nie możemy podłączyć internetu przewodowego, a sieć 3G nie sięga miejsca gdzie potrzebujemy internetu. OFP oferuje obecnie większe limity danych.

Orange Freedom Pro to trzy wysokości abonamentów i co za tym idzie limitów danych. Po zwiększeniu limitów oferta zakupiona w Sklepie Internetowym Orange wygląda następująco:

  • Orange Freedom Pro 3GB podstawowy pakiet 3GB + 1  GB za zakup przez internet + 5GB za 49zł miesięcznie,
  • OFP 10 GB + 1 GB + 6GB za 69 zł miesięcznie,
  • OFP 25 GB + 1 GB za 99 zł miesięcznie.

W promocji na dwa lata kupimy router Axesstel MV610VR. Jest to najlepszy wybór, bo urządzenie to pozwala na osiągnięcie teoretycznej prędkości do 9,3Mb/s. Dwa pozostałe urządzenia można spokojnie pominąć przy wyborze usługi. Za urządzenie trzeba zapłacić odpowiednio 99zł, 79zł i 59zł.

Z każda z ofert otrzymamy również pakiet złotówek do wykorzystania w sieci Orange: w OFP 3GB – 20 zł, w OFP 10GB -25GB – 30zł, pakiet en możemy przekazać dowolnemu numerowi prepaid.

Ofertę można wypróbować przed zakupem – należy wybrać odpowiednią opcję w Sklepie Internetowym Orange, należy się wtedy liczyć z większymi opłatami na początek. Orange Freedom Pro możemy również połączyć w ofercie Orange Combo, aby uzyskać rabat na abonament miesięczny. Więcej o Orange Combo znajdziecie tutaj: Orange Combo.

Jeżeli nie macie możliwości podłączenia internetu po kablu, a technologi HSPA nie dotarła do waszego miejsca zamieszkania – Orange Freedom Pro może być odpowiedzią, której szukacie.

J.S. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket