Poleć Znajomego – Orange zapłaci za polecenie numeru do przeniesienia

Orange startuje z promocją dla klientów – Poleć Znajomego, w którym można zarobić pieniądze za polecenie numeru, który zostanie przeniesiony do pomarańczowej sieci. Osoba polecająca zarobi 50 zł w gotówce jeżeli polecany przeniesie numer do abonamentu lub mixa – Smart Plan w Orange.

To jedna z możliwość – polecający może mieć abonament, mix lub ofertę na kartę.

Druga możliwość to polecenie trzech numerów, które zostaną przeniesione do oferty na kartę w Orange – za to również polecający otrzyma 50 zł w gotówce. Warunkiem jest doładowanie numerów za minimum 25 zł.

Trzecia możliwość to polecenie jednego numeru, który zostanie przeniesiony do oferty na kartę w Orange – będzie to nagrodzone doładowaniem za 10 zł. Polecający musi mieć ofertę na kartę. Podobnie jak wyżej numer przeniesiony musi zostać doładowany kwotą minimum 25 zł.

Aby polecić numer należy wysłać smsa na numer 80404 w treści wpisując numer osoby polecanej. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 24 nagrody jednego rodzaju i może zgłosić nie więcej niż 50 różnych numerów telefonów

Co dostaniemy za przeniesienie?

W przypadku przeniesienia numeru do oferty abonamentowej lub mix – Smart Plan w Orange. Darmowy abonament nawet przez 3 miesiące i 20% więcej minut do wszystkich sieci.

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket