Deezer w Orange bezpłatnie dla wszystkich

Deezer w Orange możemy używać bezpłatnie przez 14 dni. Taką promocję przygotował operator i nie mówcie mi, że nie ma to nic wspólnego z wprowadzeniem WiMP`a do Play. Swoją drogą z taka nazwą będzie się musiał nadrabiać ofertą: wimp – mięczak.

Zarówno klienci ofert abonamentowych, jak i prepaid mogą skorzystać z oferty wypróbowania Deezera przez 14 dni za 0 zł, z powodów wiadomych z promocji wyłączone są plany, którym przysługuje dostęp do Deezera.

Aby otrzymać dostęp do usługi należy wysłać SMS o treści START MUZA pod numer 62201. Po okresie próbnym należy wyłączyć promocję, jeżeli nie chcemy korzystać z usługi, bo w innym wypadku opłata zostanie pobrana automatycznie. W tym celu należy wysłać SMS o treści STOP MUZA pod numer 62201.

Standardowa opłata za usługę to 27,06 zł miesięcznie. Za tą opłatę otrzymujemy dostęp do ponad 20 milionów piosenek w pełni legalnie, bezpłatną transmisję danych na potrzeby serwisu, możliwość odtwarzania muzyki zarówno w sieci, jak i off-line oraz tworzenia własnej biblioteki utworów i albumów.

źródło: orange

J.Ś. 2013

Udostępnij!