Nju Mobile Orange – oficjalna prezentacja nowej marki Orange

Dzisiaj wystartowała nowa marka sieci Orange – Nju Mobile. Zapowiedzi mówiły o rewolucji i problemach ze skopiowaniem – czy tak jest oceńcie sami. Jest ciekawie, bo za maksymalnie 57 zł miesięcznie – mamy full wszystkiego do wszystkich w kraju.

Najpierw stawki:

  • 19 gr za minute do wszystkich sieci,
  • 9 gr za SMS,
  • 19 gr za MMS,
  • 19 gr za 1MB danych.

Niby nic specjalnego, ale siła Nju Mobile Orange tkwi w czymś innym – nie tak dawno pomarańczowy operator zaprezentował usługę Bezpieczny Internet w abonamentach, która ogranicza wydatki za połączenia z internetem do – z góry ustalonej kwoty. podobny mechanizm dział w Nju Mobile, z tym że dotyczy wszystkich usług: połączeń, smsów i przesyłania danych.

nju mobile orange

Za połączenia niezależnie od ich ilości i długości nie zapłacimy więcej niż 29 zł miesięcznie, za smsy nie więcej niż 9 zł miesięcznie i za internet 19 zł miesięcznie.

Jeżeli ktoś nie korzysta ze wszystkich usług to za:

  • 29 zł miesięcznie ma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci,
  • 38 zł ma nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci,
  • a za 57 zł jak już wspomniałem nielimitowane rozmowy, smsy i internet.

Za 19 zł mamy do wykorzystania 1GB transferu – po jego wykorzystaniu prędkość spadnie, a przywrócić ja będzie można przez wykupienie pakietów:

  • 350 MB za 5 zł,
  • 700 MB za 7 zł.

Brzmi trochę skomplikowanie? Nie. Korzystamy po stawkach jakie nas obowiązują, a po dobiciu do górnego limitu – korzystamy dalej bez ograniczeń.

Umowa abonamentowa z Nju Mobile trwa 30 dni i automatycznie się przedłuża – możemy ją wypowiedzieć w każdej chwili ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego.

Oferta Prepaid – na kartę.

Tutaj mamy promocję, która za 2 zł dziennie pozwala nam na nielimitowane SMSy i połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz na wykorzystanie pakietu 100MB danych. Po wykorzystaniu pakietu danych – internet rozliczny jest wg cennika.

OK, w przypadku tej oferty pojawia się WOW jak po ogłoszeniu OFnK lub Orange Combo. Powoli będę docierał do mrocznych zakamarków regulaminów i przedstawiał ich najważniejsze elementy.

Doładowania:

Wartość Doładowania

Połączenia wychodzące

Połączenia przychodzące

5 zł

7 dni

7 dni

10 zł

10 dni

10 dni

25 zł

93 dni

186 dni

35 zł

93 dni

279 dni

40 zł

93 dni

372 dni

50 zł

186 dni

372 dni

100 zł

186 dni

372 dni

200 zł

186 dni

372 dni

źródło: nju mobile/ orange

Udostępnij!