Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w Orange

Obok planów z nielimitowanymi połączeniami wewnątrz sieci – Orange udostępnia plany z nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich sieci. Promocja ma cztery warianty cenowe, przy czym dwa zależą od tego czy kupujemy nową czy przedłużamy umowę. Aktywacja faktury elektronicznej pozwoli nam zaoszczędzić 10 zł miesięcznie i tony papieru.

Jako nowy klient zapłacimy 98,88 zł bez faktury elektronicznej i 88,88 zł z aktywną fakturą elektroniczną. Jako stały abonent odpowiednio 89,99 zł i 79,99 zł.
Za abonament miesięczny mamy do dyspozycji NIELIMITOWANE rozmowy i smsy do WSZYSTKICH sieci komórkowych i NIELIMITOWANE rozmowy do wszystkich sieci stacjonarnych. Prostszego planu chyba być nie może.

Umowę podpisujemy na 18 miesięcy, a aktywacja przy umowie zamawianej przez internet lub kanał telesales wyniesie 10zł (salon – 50zł).

Dodatkowo możemy dokupić pakiet internetowy 2GB za 19 zł miesięcznie.

Wśród nielimitowanych rozmów i wiadomość – wideo rozmowy i mmsy nie są objęte promocją i kosztują odpowiednio 29gr i 20gr.

Dla kogo?
Na pewno dla każdego kto wydaje na połączenia krajowe więcej niż 100 zł miesięcznie. Oferta bez limitów to trudna oferta, bo jednak lubimy cyferki, a nieskończoność trudno jest sobie wyobrazić. Ale bójmy się jej – rozmawiać i smsować można zawsze i z każdym – w kraju, czy za granicą – pod warunkiem, że zabrał ze sobą polski numer Orange.

Sklep internetowy Orange

Cennik Usług w Ofercie Rozmowy bez limitu

Regulamin Promocji Rozmowy bez limitu w sklepie internetowym orange.pl oraz Telesprzedaży

J.A.S. 2012

Udostępnij!