Kod w butach – promocja Orange

Na FB na Fanpage`u Orange do 10.12 trwa zabawa Kod w Butach, w której abonenci ofert mix i Prepaid mogą otrzymać pięć nagród w postaci minut, smsów i złotówek na transfer danych. Zabawa jest banalnie prosta i polega na wskazaniu właściwego buta.

Do wyboru mamy pięć nagród:
  • 20 minut do sieci Orange na 3 dni,
  • 20 SMS do sieci Orange na 3 dni,
  • 10 zł na Konto Promocyjne ważne 3 dni (jeżeli mamy konto promocyjne ważne dłużej to liczy się ten dłuższy okres),
  • 20 zł na transfer danych na 3 dni,
  • 10 SMS do wszystkich sieci komórkowych na 3 dni.

Po wybraniu – nagroda wpada do jednego z sześciu butów, klikamy przycisk Przemieszaj i obserwujemy, gdzie zatrzyma się but z nagrodą – po prawidłowym wyborze – otrzymujemy kod do wysłania sms i za chwilę wybraną nagrodę.

Prawda, że proste?

Jeszcze jedna ważna sprawa – dziennie można zgarnąć tylko jedną nagrodę, więc trzeba zacząć do 6.12 żeby zgarnąć wszystkie. Ze względu na powyższe jeszcze nie wiem co się dzieje kiedy nie zgadniemy prawidłowego buta. Więc jutro aktualizacja – no chyba, że wy wiecie. Wiem, że prawdopodobnie jest to w regulaminie 😉

Przydatność. Minuty i zł na konto promocyjne to bardzo miły bonus, bo nie zabiera środków z konta głównego – zauważyliście pewnie, że Orange organizuje na FB dużo podobnych konkursów. Jest to miły gest w stronę użytkowników ofert Prepaid, których jest penie około 7 milionów, a więc liczba której nie można ignorować. Przydałyby się jeszcze podobne konkursy na Google Plus, bo wiele osób świadomie rezygnuje z FB – z różnych powodów.

Bierzcie się wykorzystania tego konkursu i czekamy na następne. Orange – dobrze robisz 😉

J.Ś. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket