6 nowych gier VR, w które powinieneś zagrać

Rynek gier Virtual Reality rośnie w zastraszającym tempie. Popularność tej technologii rośnie i jest to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Wirtualna rzeczywistość to koncepcja, która jest używana już od dłuższego czasu, ale nadal jest uważana za rewolucyjną technologię. Istnieje wiele nowych i innowacyjnych gier VR, w które można grać na Oculus Go lub Oculus Quest.

Oto 6 nowych gier VR, w które powinieneś zagrać.

1. The Forest

The Forest to wspaniała gra dla wszystkich grup wiekowych. Jest to doświadczenie wirtualnej rzeczywistości, w którym będziesz musiał zbadać las i przetrwać w nim.

2. The Climb

Jest to najlepsza gra wspinaczkowa dla wszystkich grup wiekowych, jest bardzo podobna do popularnej gry o nazwie “Angry Birds”. Będziesz grał z innymi graczami na całym świecie i będziesz z nimi rywalizował.

3. The Room

Jest to bardzo interesująca gra w wirtualnej rzeczywistości, jest to gra ucieczki z pokoju. Będziesz uciekać z pokoju i będziesz musiał stawić czoła kilku przeszkodom.

4. The Room 2

Jest to sequel gry Room. W tej grze będziesz eksplorował bardzo przerażający dom i będziesz musiał stawić czoła wielu przeszkodom.

5. The Brookhaven Experiment

Jest to bardzo ciekawa gra w wirtualnej rzeczywistości, która jest trochę przerażająca. Będziesz grał jako naukowiec, który testuje nową technologię.

6. The Lost Garden

To już ostatnia, ale najważniejsza z nich. Jest to gra wirtualnej rzeczywistości oparta na puzzlach. Będziesz eksplorował ogród i będziesz znajdował klucze, aby otworzyć drzwi.

Wnioski:

To jest 6 najlepszych nowych gier VR, które powinieneś wypróbować. Wszystkie te gry zapewnią ci rozrywkę i nie będziesz czuł się znudzony, gdy zaczniesz w nie grać.