Aplikacja Tweeter jak działa.

Aplikacja Tweeter to nic innego jak portal społecznościowy, na którym można spotkać i obserwować wielu polityków z ramienia Platformy Obywatelskiej, czy członków Ruchu Wspólnej Polski.

Tweeter, jak on działa?

Tweeter działa nieco inaczej niż aplikacja facebooka. Tu nie ma identycznego profilu, czy osi czasu, a można się wypowiadać na różne ciekawe tematy, prowadzić blog podróżniczy, czy biznesowy.

Profil tweeterowy to własne zdjęcie, czyli awatar, opis kilka zdań o sobie, linki do stron internetowych czy blogów, jakie obecnie prowadzimy.

Na tweeterze działania, jakie podejmujemy to na przykład puszczanie ptaszków, czyli pisanie postów, własnych komentarzy na dany post, wrzucanie zdjęć, gifów, czy śmiesznych obrazków. W poście można zrobić własną ankietę na dany temat. Każdy tweet ma dodatkowo funkcję komentowania, podawania dalej innym obserwującym czy polubienie w postaci serduszka.

Najciekawsze tweety to wprost od polityków, posłów na sejm, adwokatów, sędziów czy innych osób na wyższym poziomie społecznym.
Podsumowując, aplikacja Tweeter to świetny portal społecznościowy, gdzie można też być na bieżąco z wiadomościami politycznym