10 najlepszych funkcji iPhone’a 6

iPhone 6 to kolejna wersja iPhone’a 5s i oczekuje się, że pojawi się wkrótce. iPhone 6 będzie dostępny w dwóch opcjach przechowywania – 64GB i 128GB. Tak więc, będzie to naprawdę trudny wybór dla użytkowników, aby wybrać odpowiednią opcję.

Jednak jeśli chodzi o funkcje i cechy iPhone’a 6, to nie jest to trudna decyzja do podjęcia. Zobaczmy, jakie są najlepsze 10 funkcji iPhone’a 6.

1. Rozpoznawanie twarzy

Jeśli chcesz szybko odblokować swojego iPhone’a, to rozpoznawanie twarzy jest najlepszym sposobem na to. Nie musisz wyjmować telefonu i przykładać go do ekranu, aby go odblokować, wystarczy, że spojrzysz na urządzenie i zostanie ono odblokowane.

2. Touch ID (identyfikator dotykowy)

Teraz możesz łatwo uzyskać dostęp do iPhone’a bez wpisywania kodu dostępu. Posiada on skaner linii papilarnych wbudowany w przycisk domowy. Wystarczy dotknąć skanera linii papilarnych, a urządzenie zostanie odblokowane.

3. Skaner linii papilarnych.

Jeśli chcesz zeskanować swoje odciski palców na iPhonie, to jest to możliwe. Ma wbudowany skaner linii papilarnych, który pomoże Ci odblokować urządzenie.

4. Chip A10 Fusion

Chip A10 Fusion pomoże Ci płynnie grać we wszystkie gry, a także pomoże Ci z łatwością wykonywać wiele zadań.

5. 2 GB pamięci RAM

Apple zwiększył pamięć RAM w nowym iPhone 6. Pamięć RAM została podwojona i pomoże użytkownikowi w multitaskingu i otwieraniu wielu aplikacji jednym kliknięciem.

6. Aparat 12MP

Z pomocą kamery 12MP będziesz mógł uchwycić oszałamiające zdjęcia i filmy.

7. Przednia kamera 1,3 MP

Możesz użyć przedniej kamery do czatowania z przyjaciółmi i członkami rodziny, a także możesz sprawdzić status nieodebranych połączeń i wiadomości.

8. Wyświetlacz Retina

Jest to najlepsza cecha iPhone’a 6. Będzie miał taką samą rozdzielczość jak wyświetlacz Retina w iPadzie.

9. Apple Pay

Apple uczynił tę funkcję bardziej bezpieczną, integrując ją z NFC. Możesz płacić za rzeczy za pomocą iPhone’a.

10. Wodoodporność IP67

Oznacza to, że możesz trzymać iPhone’a 6 w wodzie przez 30 minut bez żadnego ryzyka.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał ci się ten post. Wspomniałem również o najlepszych cechach iPhone’a 6. Wymienione powyżej funkcje są naprawdę warte wypróbowania, a jeśli nie masz go, to możesz poczekać na wydanie iPhone’a 6.