Dlaczego wracam do Blackberry

Wszyscy wiemy, że Blackberry był najpopularniejszym smartfonem przez długi czas, ale ostatnio wydaje się, że stracił swój rynek. Jest to naprawdę świetny telefon, ale wciąż brakuje w niektórych funkcji.

Blackberry jest moim pierwszym wyborem dla telefonu android i nigdy nie przełączać się do innego urządzenia. Ale ostatnio jestem coraz bardzo smutny, że Blackberry traci swoją popularność.

Nie mówię o tym, że Blackberry traci swój rynek, to jest zupełnie inna rzecz, że tracimy funkcje, które kochaliśmy.

Używam Blackberry od prawie 6 lat, ale wydaje się, że firma próbuje zmusić swoich użytkowników do korzystania z telefonu przez długi czas.

Oto o czym będę mówił w tym artykule.

Fakt, że Blackberry nie pozwala nam na usuwanie aplikacji.

Blackberry nie wspiera już nowych aplikacji. Ale użytkownicy nie są zadowoleni z tego, ponieważ wiele aplikacji są bardzo przydatne i pomocne. Nie możemy usunąć tych aplikacji, które sprawiają, że telefon jest ciężki i powolny.

Fakt, że Blackberry nie pozwala nam wybrać tapety

Byłem wielkim fanem tapet Blackberry, ale teraz nie dostaję żadnej opcji, aby je zmienić.

Używam Blackberry przez ostatnie 6 lat, ale to jest pierwszy raz, że jestem w obliczu tego problemu.

Fakt, że Blackberry nie oferuje już aktualizacji zabezpieczeń

Jest to najbardziej irytująca rzecz, że jestem napotykając. Kiedyś dostać powiadomienie, gdy jest aktualizacja zabezpieczeń i jestem pewien, że jest to najważniejsza rzecz dla smartphone.

Fakt, że Blackberry nie pozwala nam zmienić rozmiar czcionki

Jest to bardzo ważna funkcja dla smartfona, więc nie chcemy jej stracić.

Jeśli ty też borykasz się z którymś z tych problemów i chcesz uzyskać rozwiązania tych kwestii, to możesz się z nami skontaktować.

Wnioski:

Napisałem ten artykuł, aby pokazać wam, że Blackberry nie oferuje już pewnych podstawowych funkcji, którymi cieszyliśmy się przez ostatnie 6 lat.

Będę pisać kilka nowych artykułów wkrótce więc stay tuned dla tego.