Ponad 220 tys numerów przeniesiono do PLAY

Ponad 220 tys. numerów przeniesiono do PLAY i to tylko w pierwszym kwartale 2013. Ikono-grafika poniżej przedstawia najważniejsze dane odnośnie MNP(przenoszenia numerów). Co prawda nie jest to już 70%, o czym „zapomniano” wspomnieć, ale ciągle bardzo dużo.

W pierwszym kwartale przeniesiono prawi 400 tys. numerów – 220 tys. z nich trafiło do PLAY. Operator zdradził, że 80% przenoszonych numerów trafia do abonamentu – nie zdradziła jednak średniej abonamentu. Można podejrzewać, że nie ma się czym chwalić.

Ponad 220 tys numerów przeniesiono do PLAY

Ponad 220 tys numerów przeniesiono do PLAY

Pierwszy kwartał 2013 roku okazał się najlepszym kwartałem w historii operatora sieci PLAY, a miesiąc marzec jest drugim pod względem ilości aktywowanym numerów w historii firmy – pierwszeństwo ciągle trzyma grudzień 2011. Pomimo, że są coraz gorsze to grudniom ciągle jest bardzo trudno dorównać.

Co ciekawe najwięcej numerów przeniesiono od T-Mobile, czyli jak to ładnie ujęto na ikono-grafice – różowego operatora. Dziwi trochę zmiana trendu – okazuje się bowiem, że to już nie pomarańczowy operator prowadzi w tej kategorii. Ma to zapewne związek z zapowiedzianą taryfa PrePaid – Smart, który ma ujrzeć światło dzienne w tym miesiącu.

źródło: play

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket