Internet za darmo przez rok za zakup Samsunga

Play promuje abonamenty Formuła i smartfony Samsung – dodając do abonamentu Internet za darmo przez pierwszy rok umowy – właśnie za zakup produktu koreańskiego koncernu. Wielkość pakietu zależy od wysokości abonamentu.

Nowa promocja Play daje nam pakiet internetowy do abonamentu ze smartfonem Samsunga. Bezpłatnie przez pierwszy rok umowy – po upływie roku płatny 20 zł. I bardzo ważne – pakietu nie da się potem wyłączyć – cytat: “Pakiet nie może być dezaktywowany i jest on stałym elementem niniejszej Oferty Promocyjnej.

Jak więc należy traktować tę promocję? W następujący sposób:

  • dostajecie pakiet internetowy za 20 zł miesięcznie,
  • jeżeli kupicie Samsunga nie zapłacicie za pakiet przez pierwsze 12 miesięcy,
  • po upływu roku normalnie płacicie za pakiet internetowy.

 Internet za darmo przez rok za zakup Samsunga:

Internet za darmo przez rok za zakup Samsunga

W powyższej tabelce opłata abonamentowa uwzględnia już rabat za “wybranie” e-faktury – 5zł i przeniesienie numeru od innego operatora – Super Promocja – również 5 zł.

Na przykładzie abonamentu Formuła 4.0 – zakładamy, że “wybraliśmy” e-fakturę i przenieśliśmy numer od innego operatora – płacimy za abonament 99 zł miesięcznie i mamy nielimitowane minuty/SMSy/MMSy i pakiet 2,5GB. Ten ostatni kosztuje 20 zł miesięcznie – chyba, że kupimy smartfon Samsunga – wtedy tylko przez drugi rok umowy.

O smartfonach Samsunga więcej znajdziecie tutaj: Smartfony Samsung.

Samsungi w Play:

Swoją drogą przypomina mi to pewną promocję sprzed kilku lat w Orange – z Nokią E63 – pierwszy rok abonament był niższy.

Korzystne? Korzystajcie 🙂

Udostępnij!