Nowa oferta Prepaid w Orange

Wojtek Jabczyński potwierdził, że Orange pracuje nad nową ofertą Orange. Zapewne niektórzy powiedzą – najwyższy kurde czas i będą mieli rację. Co prawda całkiem niedawno operator zaprezentował ofertę Orange One, ale chyba nie nie do końca spełniła pokładane w nią oczekiwania.

Rzecznik nie zdradza żadnych szczegółów – jak wiemy marketing by go za to zabił ;). Ale powiedział co następuje:

„Dzisiaj media doniosły, że przygotowujemy nowego prepaid`a. Rzeczywiście tak się dzieje i za kilka tygodni powinniśmy być gotowi, aby pokazać Wam taryfę Smart, czyli nową ofertę przygotowaną specjalnie pod użytkowników smartfonów. Ciekawie połączymy w nim możliwości Orange Free na kartę z innymi taryfami. Szczegółów podać nie mogę, dlatego proszę bądźcie cierpliwi.”

Nowa oferta Prepaid

Wiemy zatem, że nowa oferta Prepaid będzie nazywać się Smart oraz, że będzie posiadała funkcjonalności Orange free. Co to znaczy?

Hmm, pakiety internetowe po doładowaniu? Szczęśliwe Godziny w Prepaid? „Ciekawie połączymy” to stwierdzenie jest intrygujące, bo Orange Free na Kartę było ciekawym połączeniem, a jeżeli nowa oferta Prepaid ma być równie ciekawym połączeniem – to jestem za.

Szczegółów nie poznamy jeszcze przez kilka tygodni, więc nie ma co próbować zgadywać – pojawiają się przecieki o pakietach za doładowania – są przecież ludzie, którzy nad tym pracują, są tacy, którzy to widzieli i tacy co muszą nauczyć innych. Poczekajmy jednak aż, nowa oferta zostanie ogłoszona.

źródło: orange

J.Ś. 2013

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket