Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange – u pomarańczowego operatora pojawiają się trzy nowe modele telefonów, dwa Samsungi: Galaxy Mini 2 z NFC i Galaxy S3 Mini oraz Nokia Lumia 510. Nowe telefony dostępne są od dzisiaj tj.: 25.01.2013. Zobaczmy co oferują poszczególne modele.

Nowe telefony w Orange ceny:

[table id=CenyGM2GS3MNL510 /]

nowe telefony w Orange

Samsung Galaxy S3 Mini w Smart Plan Multi 129,90 zł i Smart Plan Multi 159,90 zł kosztuje 1 zł.

[table id=GalaxyS3Mini /]

Patrząc na parametry Galaxy S3 Mini można by pomyśleć, że Galaxy S nigdy nie odszedł w zapomnienie – a cztery cale to bardzo uniwersalny rozmiar dla wyświetlaczy. Smartfon ten jest bardzo podobny do Samsunga Galaxy S Advance. Zastosowano tutaj dwa rdzenie w chipsecie i więcej pamięci RAM.

nowe telefony w orange

[table id=GalaxyMini2NFC /]

Galaxy Mini 2 bardzo mi przypomina Samsunga Corby, parametry wskazują na smartfon z niskiej półki, a całość ratuje fakt, że ma NFC i jest tani. W ten sposób jest to drugi smartfon w ofercie Orange, który wspiera technologię NFC i ma niską cenę. Galaxy Mini2 jest w dokładnie takiej samej cenie jak wersja bez NFC.

nowe telefony w Orange

[table id=NokiaLumia510 /]

Jak widzimy Nokia Lumia 510 i Samsung Galaxy Mini 2 są oparte o ten sam chipset, co mogłoby sugerować podobną wydajność. Należy natomiast wziąć pod uwagę jeszcze trzy elementy: rozdzielczość wyświetlacza, pamięć RAM i system.

Nowe telefony dostępne są w:

Widzicie tutaj swój nowy smartfon? Który?

źródło: orange

J.Ś. 2013

Udostępnij!