Samsung Galaxy Tab 2 10.1 od Orange do wygrania w RMF FM

Informacja Prasowa Orange: od dziś do 14 lutego 2013 można codziennie wygrać jeden z tabletów Samsung Galaxy Tab 2 10.1Orange we współpracy z RMF.FM ogłosił konkurs – zadanie jest proste należy napisać na co przeznaczyłbyś/przeznaczyłabyś kwotę zaoszczędzoną dzięki jednemu ze stu sposobów na oszczędzanie w Orange. 

Oto informacja podana przez Biuro Prasowe Orange:

“Od dziś rusza nowy konkurs, w którym wspólnie z RMF FM, szukamy odpowiedzi na pytanie, na co można wydać pieniądze, które pozostały w portfelu dzięki akcji „100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange”. Codziennie nagrodą będzie nowoczesny tablet gotowy do surfowania po sieci.

Samsung Galaxy Tab 2

Na stronie internetowej akcji w serwisie www.rmf.fm codziennie będzie zamieszczany jeden wybrany sposób na oszczędzanie z Orange, zadaniem słuchaczy będzie napisanie, na co przeznaczyliby daną, zaoszczędzoną kwotę. Codziennie od poniedziałku do piątku prowadzący poranny program wybiorą najciekawszą odpowiedź i przytoczą ją na antenie, a jej autor otrzyma nagrodę – tablet z internetem mobilnym Orange Free na Kartę. Każdego dnia pojawi się też informacja o kolejnym sposobie na oszczędzanie i o kwocie, która będzie do wydania. Konkurs potrwa do 14 lutego br.”

Krótko mówiąc – codziennie do wygrania jest jeden z 19 (słownie: dziewiętnastu) tabletów Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Na RMF.FM publikowane będzie pytanie z kwotą zaoszczędzoną dzięki jednemu sposobowi na oszczędzanie. Wasze zadanie to jak najciekawiej odpowiedzieć na pytanie: Na co wydalibyście zaoszczędzone pieniądze?

Proste prawda? Życzę powodzenia wam i sobie 😉

J.Ś. 2013

Udostępnij!