Testuj smartfona z LTE w Plusie

Testuj smartfona z LTE w Plusie to oficjalna nazwa akcji, pod którą kryje się – zaskakująco – możliwość testowania smartfona w sieci Plus. Jedyne co należy zrobić to wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Plusa i czekać na wynik losowania.

Wybaczcie lekko sarkastyczny ton wstępu, ale nie lubię „konkursów”, w których niewiele zależy od uczestników. Chociaż w jednym i drugim wypadku nie mamy żadnej gwarancji, bo losowanie to swojego rodzaju „Familiada”, którego wynik zależy od humoru jury.

Po tym optymistycznym wstępie przechodzimy do konkretów oferty Testuj smartfona z LTE w Plusie:
  • rejestrujemy się na stronie plus.pl
  • będziemy potrzebować numeru PESEL oraz serii i numeru dowodu osobistego,
  • aplikacja będzie wymagała zaznaczenia zgód – na weryfikację płatniczą, otrzymywanie informacji handlowej- tzw: spam, od operatora i partnerów
  • po wypełnieniu, wysłaniu wniosku – ewentualnie: „Skontaktuje się z Tobą wybrany przez Ciebie Salon firmowy i zaprosi Cię po odbiór telefonu” – ten sam salon może zadzwonić z ofertą.

Akcja trwa od 16 grudnia do odwołania. Nie napisałem jeszcze jaki smartfon można testować, i BTW – po testach zwracamy sprzęt. Do testów udostępniona zostanie Nokia Lumia 820 z kartą SIM, na której będzie 3GB danych do wykorzystania za oplata jednorazową 19,90 zł.

Ze szczegółami zapoznacie się na stronie operatora – polecam przeczytanie regulaminu. Niech moc LTE będzie z wami.

J.Ś. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket