Bony na usługi w Orange na Kartę

Orange jeszcze w tym roku wprowadzi nowy sposób wykupowaniu usług w ofertach na kartę – bony na usługi – dostępne w wybranych punktach sprzedaży: 1-Minute, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay i Relay Services. Gdzie jest plus tego rozwiązania? Możemy w końcu wykupić usługi, których do tej pory nie było w używanej przez nas ofercie – dobra wiadomość dla osób korzystających z Orange Free na Kartę.

Trzy dostępne bony na usługi to:

  • pakiet 600 smsów do Orange za 6 zł ważny 30 dni
  • pakiet 500MB na połączenia z Internetem za 15 zł ważny 30 dni,
  • pakiet 1000 minut do Orange za 10 zł ważny 14 dni.

Pakiet minut i SMS-ów dostępny jest w taryfach: Orange POP, Orange One, Nowe Orange Go i Orange Free na kartę. Natomiast Pakiet MB dostępny jest w: Orange POP, Orange One i Nowe Orange Go.

Co to oznacza/ Każdy kto korzysta z oferty Orange Free na Kartę – tak jak ja – możne teraz wykupić minuty i smsy do sieci, które były zawsze tak bardzo potrzebne. Myślicie, że płacenie dodatkowo się nie opłaca? Wręcz przeciwnie – wysłanie 600 smsów w standardowej cenie 20 gr/sms to wydatek 120zł – koszt nieakceptowalny za wiadomości tekstowe. Teraz dodatkowe 6zł załatwi sprawę. Podobnie z pakietem 1000 minut – oczywiście główny zarzut co do tego pakietu pozostaje aktualny – 14 dni to za krótko.

Osobiście uważam, że to jeden z lepszych ruchów Orange – tylko dlatego, że dotyczy oferty, z której najczęściej korzystam. Nie mniej jednak wiem, że wielu użytkowników OFnK czekało na dodatkowe pakiety w tej ofercie. Mam nadzieję, że oferta przyjmie się na rynku i że nie zostanie zakończona po krótkim okresie. Ale to już zależy od użytkowników – jeżeli bony na usługi będą się sprzedawać to Orange nie zakończy oferty.
Dla mnie bomba – co wy o tym myślicie?

źródło: blog.orange.pl

J.Ś. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket